مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» عکس پروفایل غمگین

عکس پروفایل غمگین

عکس پروفایل

تاثیر عکس پروفایل بر مخاطب در شبکه های اجتماعی قابل انکار نیست، علی الخصوص اگر مخاطب شما در دنیای واقعی با شما آشنایی نداشته باشد و تنها از فعالیت در فضای مجازی شما را بشناسد. شاید به همین علت باشد که بسیاری از افراد وقت زیادی را برای انتخاب یک عکس پروفایل مناسب میگذارند. با توجه به مطالعات روانشناسی انجام شده عکس پروفایل علاوه بر تاثیر زیادی که در برداشت و قضاوتی که نسبت به افراد میکنیم دارد، میتواند اطلاعات زیادی از شخصیت آن ها نیز در اختیار ما بگذارد

اغلب مردم از عکس پروفایل برای انتقال پیام های خود استفاده می کنند. نوع عکس پروفایلی که انتخاب می کنیم با توجه به شرایطی که در آن به سر می بریم، معانی مختلفی می تواند داشته باشد. با استفاده از عکس پروفایل می توانیم علایق و شخصیت خود را به شیوه خاص به آشنایان، دوستان و افراد فامیل معرفی کنیم، کاری که شاید با کلمات نتوان انجام داد.


عکس پروفایل جدید


امروزه داشتن عکس پروفایل برای فعالیت در شبکه های اجتماعی و برنامه های ارتباط مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ ،لینکداین و فیس بوک ضروری به نظر میرسد.

دانلود آهنگ امشب از ماکان بند+ متن آهنگ مطلب مرتبط دانلود آهنگ امشب از ماکان بند+ متن آهنگ

برای هر پلتفرم باید عکس مناسبی را انتخاب کنید که در خور کدهای رفتاری غالب تعریف شده باشد؛ برای مثال عکس در جمع خانوادگی برای لینکدین مناسب نیست و عکسی که هنگام سخنرانی از شما گرفته شده، برای عکس پروفایل فیسبوک نامناسب است. البته ضرر عکس رسمی در فیبسوک کمتر از عکس خانوادگی در لینکدین است، بااین حال انتخاب عکس نامناسب نشان‌دهنده‌ی ضعف در درک اجتماعی تلقی می‌شود و یک نکته‌ی منفی به حسابتان منظور می‌شود.


عکس پروفایل غمگین

چرا مردم از عکس پروفایل غمگین در Whatsapp استفاده می کنند؟

امروز قصد دارم در مورد طبیعت مردمی که از انواع مختلف تصاویر پروفایل استفاده می کنند برای شما صحبت کنم. آنها از تصویر نمایه متفاوتی در حساب اجتماعی خود مانند فیس بوک ، واتساپ ، توییتر و ... استفاده می کنند. گاهی اوقات DP شاد و مدتی غمگین تنظیم می کنند. در واقع دلیل آنست که آنها می خواهند با استفاده از این نوع Dp احساسات خود را به معشوق و دوستان خود نشان دهند.


چند عکس پروفایل غمگین :

عکس پروفایل غمگین پسرانه

عکس پروفایل غمگین پسرانه -2

عکس پروفایل غمگین

عکس پروفایل غمگین پسرانه -3

عکس پروفایل غمگین پسرانه-4

عکس پروفایل غمگین

عکس پروفایل غمگین پسرانه -5

عکس پروفایل غمگین دخترانه

عکس پروفایل غمگین دخترانه - 2

عکس پروفایل غمگین دخترانه -3

فرم ارسال نظر

  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   ساخت وبلاگ   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


 در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! مشاهده